Péče o kopyta 


Jako oddaní majitelé koní a vášniví jezdci chápete, že zdraví a pohoda vašeho koně jsou nejvyšší prioritou. A nic není pro pohodu koně důležitější než jeho kopyta. Zdůrazňuje to známé rčení „bez kopyta není koně“. Mezi majiteli koní je to často citované přísloví, které podtrhuje zásadní význam zdravých kopyt. Ukazuje, že zdraví a výkonnost koně významně závisí na péči a stavu jeho kopyt.

Je proto samozřejmostí, že kromě výběru správné podkovy a jejího přizpůsobení kopytu je nezbytná správná péče o kopyta a vhodné přípravky. Proto jsme se rozhodli postupně rozšířit náš sortiment o přípravky pro péči o kopyta.

Přípravky pro péči o kopyta jsou vynikající pro prevenci různých problémů s kopyty, jako jsou křehká nebo suchá kopyta, a lze je bez problémů začlenit do běžné péče o kopyta. Stejně tak jsou vhodné pro podpůrnou léčbu řady nemocí, jako je například hniloby.

Vezměte prosím na vědomí, že při používání výrobků pro péči o kopyta je třeba vzít v úvahu některé důležité aspekty v závislosti na tom, zda je váš kůň podkován hřebíkovou nebo nalepovací podkovou. Další podrobnosti naleznete v popisech příslušných produktů.

Vyhledávání podle parametrů
  • Předchozí
  • 1
  • Předchozí